17.09.2019 - Kocaeli & Firma Rehberi ve Sosyal içerik

Grip Oteli’nde Kalıp Hasta Olanlara 16 Bin Lira Verilecek

Grip Oteli’nde Kalıp Hasta Olanlara 16 Bin Lira Verilecek

ABD’de aşıların ne kadar etkili olduğunu araştırmak isteyen bilim insanları, deney için, 16 bin lira karşılığında 10 gün boyunca Grip Oteli’nde konaklayacak gönüllüler arıyor.

Otel, bilerek isteyerek gribe yakalanacak gönüllülere ev sahipliği yapacak. Önceden aşı ya da placebo yapılacak katılımcılar, daha sonra virüslere maruz bırakılacak.

ABD’nin Missouri eyaletinde Saint Louis Üniversitesinden bilim insanları, grip aşılarının etkisi hakkında daha kapsamlı araştırma yapabilmek için “Uzun Kalım Araştırma Birimi”, diğer adıyla Grip Oteli’ni kurdu.

Konaklayanlar Bilerek Gribe Yakalanacaklar

Otel, bilerek isteyerek gribe yakalanacak gönüllülere ev sahipliği yapacak. Önceden aşı ya da placebo yapılacak katılımcılar, daha sonra virüslere maruz bırakılacak.10 günde 16 bin tl alıyorsunuz.

ABD’nin Missouri eyaletinde Saint Louis Üniversitesinden bilim insanları, grip aşılarının etkisi hakkında daha kapsamlı araştırma yapabilmek için “Uzun Kalım Araştırma Birimi”, diğer adıyla Grip Oteli’ni kurdu. ACAKLAR

Konaklama ve yol masrafları için 3 bin 500 dolar (15 bin 800 TL) ödeme yapılacak gönüllüler, 10 gün boyunca otelde karantina altında takip edilecek.

Standart otel özelliklerine sahip tesiste, gönüllülerle ilgilenecek hemşireler de bulunacak. Bilim adamları, Grip Oteli’ndeki ilk çalışmayı altı ay içinde yapmayı planlıyor.

Bir önceki yazımız olan İbn-i Sina'nın Kanseri Önleyen Mucizevi Tarifi başlıklı makalemizde İbn-i Sina'nın Kanseri Önleyen Mucizevi Tarifi, izmit ve kocaeli hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu İçeriği Değerlendirmek İstermisin
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ