13.05.2019 - Kocaeli & Firma Rehberi ve Sosyal içerik

Kocaeli Go-kart Olan Yerler

Kocaelide Go-Kart Yerler

Go-kart adı da verilen kartingde sürücüler bir pist etrafinda hız yaparlar ve bitiş çizgisini ilk geçecek yarışçı olmaya çalışırlar. Motor yarışlarının en basiti ama diğer yandan da Formula l’de yarışmak isteyenler için bir sıçrama basamağı olarak düşünülen karting yaşlı ve genç erkek ve kadınlar için ideal bir aktivitedir. Deneyim kazanmış sürücüler, bir dizi sınıf ve bölüme göre organize edilen yarışların bulunduğu çeşitli düzeyde yarışmalara katılabilir. Karting otomobillerinin motor ebatları 80c8217;den, bazılarında iki motor bulunan süper kartlardaki 250c8217;ye kadar değişir.Kocaelideki Go-Kartlar:

1.Outlet Center Go-Kart 

gokart için çok düzenli hazırlanmış pisti mevcut ve bu pist üzerinde motorlular hareket edebilir,etkinlik merkezi olarak bilinir

2.Go-Kart Arasta Park Awm

Her yönüyle gayet güzel intizamlı halkı sizinle ilgili temiz sokakları eğlence ve konaklayacak yerleri temiz ve kaliteli alışveriş yerleri sakin ve güzel tam anlamıyla ailece ve çiftlerin tatillerini geçirecekleri ortam.

3.Tosfed Körfez Yariş Pisti

Coğrafi konumu ve alan genişliği bakımından oldukça iyi .Tavsiye ediyorum

4.Gölcük Karting-Gokart 

Hizmet ve güleryüz hakim .Yani başlamadan önce kasılmanıza gerek kalmıyor. Fiyat konusu da gayet uygun.İyi eğlenceler dilerim

Bir önceki yazımız olan Kocaeli Resim Sergi Yerleri başlıklı makalemizde kocaeli resim sergileri ve kocaeli resim sergisi;sergi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu İçeriği Değerlendirmek İstermisin
  • “Harika
  • “Mutlu”
  • “Üzgün”
  • “Sinirli”
  • “Yorucu”
  • “Korkulu”
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ