08.12.2019 - Kocaeli & Firma Rehberi ve Sosyal içerik

Yanlış İnsanla Birlikte Olduğunuzu Gösteren 10 İşaret!

Yanlış İnsanla Birlikte Olduğunuzu Gösteren 10 İşaret!

Erkek ya da kız arkadaşlarınızdan biri sevgiliniz konusunda olumsuz konuşuyorsa, bunun farklı nedenleri olabilir. Hatta altında kıskançlık bile yatabilir. O yüzden çok fazla önemsemeyebilirsiniz. Ancak, arkadaşlarınızın çoğu özellikle sevgilinizi tanıyanlar, ilişkiniz hakkında olumsuz görüşlere sahipse ya da sevgilinizle ilgili sizi uyarıyorlarsa o halde biraz düşünmeniz gerekebilir. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

Sevgilinizin yatakta ki tavrıda size karşı hissettiklerini ele verecektir. Sürekli kendi istediklerini gerçekleştiren, sizin arzularınız ya da şikayetlerinizi fazla önemsemeyen biri, hem cinsel hayatınızı olumsuz yönde etkiler hemde ilişkinizin tek yönlü çalıştığının bir göstergesidir. O yüzden onun yatakta ki davranışlarına dikkat ederek, size karşı hislerinin ne boyutta olduğunu anlamanız mümkün.

Sürekli sizden birşeyler mi istiyor ? Yine egoist bir karakterle karşı karşıya olabilirsiniz. Dikkat edin! İlişkiniz de herşey karşılıklı olmalı. Eğer, bir taraf sürekli alan diğeri de veren konumdaysa, burada bir insan kullanma durumu söz konusu olabilir. Siz ondan birşey istediğinizde tepkisi ne oluyor ? Bu tarz bir ilişkiden hemen uzaklaşmanız sizin lehinize olacaktır.

Dışarıda yürürken elinizi tutuyor mu? Yanağınıza bir öpücük kondurarak güzel sözler söylüyor mu? Yani, kısacası evde veya dışarıda sevgisini gösterecek detaylar sevgilinizden hiçbir zorlama ya da baskı olmadan çıkıyor mu? Bu çok önemli! Bazen basit gözüken bu detaylar size ilişkiniz hakkında önemli ipuçları verebilir. Gerçekten sizi seven kadın ya da erkek, bunu belli etmekten çekinmeyecektir. Hepimiz sevildiğimizi bilmeye ihtiyaç duyarız, robot değiliz sonuçta. Ama ilişki de şımartılmakta karşılıklı olmalı. Yani hep erkeklerden beklenmemeli.

Sosyal medya hayatımızın bir parçası. Facebook ya da instagramda sizinle ilgili paylaşımlar da bulunuyor mu? Örneğin, profil resmi sizinle çekildiği resimlerden biriyse, bu gayet güzel bir sinyal. Kişilerin facebook hesaplarının onların kişilikleri hakkında çok fazla şey gösterdiğini biliyorsunuz, öyle değil mi? Herşeyi paylaşıp sizinle ilgili sosyal medya hesaplarında hiçbir şey göstermeyen ve ilişkisini gizli tutmaya çalışan birinden şüphelenmeniz hiçte yanlış bir durum olmazdı.

Cevapsız aramalar ya da çok geç dönülen mesajlar sık sık tekrarlanıyorsa maalesef önemsenmiyorsunuz. Kendinizi hırpalamak yerine bu ilişkinin geleceği olmadığını anlamak ve önlem almak en iyisi. Çünkü, siz daha iyisini hakediyorsunuz. Büyük ihtimalle sizinle oynuyor ve pekte ciddi değil. Çünkü, sizi gerçekten önemseyen kişi, ihtiyacınız olduğu anda eğer önemli bir işle meşgul değilse mutlaka geri dönüş yapar. Bir dakika da olsa size durumu izah eder. Ve endişeleneceğinizi bilecek saatlerce habersiz bırakmaz. Aklına dahi gelmediğiniz biriyle neden yola devam etmek isteyesiniz ki.

Sizi arkadaşlarıyla tanıştırdı mı? Ya da aylardır çıktığınız halde henüz çevresinden kimseyi tanımıyor musunuz? Ciddi bir ilişkide önce arkadaşlar sonra aile erkenden tanınır. Sizi, onun için önemli olan kişilerden uzak tutması normal bir durum değildir. Ya sakladığı birşeyler var ya da yakında sizden ayrılacak.

Diğer bir şüphe verici durumsa size uyumak istediğini söylemesi ama tekrar internette olması, hala whatsapp ve facebookta mı? Büyük ihtimalle bir başkasıyla mesajlaşıyor ve size uyuma yalanı uyduruyor. Ertesi gün son giriş saatine baktığınız da gece 2 yi görüyorsanız ve size saat 10 da uyuyacağını söylediyse, dikkat!

Eğer, erkek ya da kız arkadaşınızın sizin bilmediğiniz facebook hesabı olduğunu keşfederseniz, şüphelenmekte gayet haklısınız. Büyük ihtimalle sizinle fotoğraflar paylaştığı hesap, ailesinin ya da arkadaşlarının olduğu sosyal medya hesabıdır. İkinci ve sizin yanlışlıkla keşfettiğiniz hesapsa, diğer ilgilendiği kişilerle görüştüğü ve sizi bilmesini istemediği kişilerle dolu olan hesaptır. Onu iyi amaçlar için kullanmayacağı kesin. Bu olgun olmadığının ve ciddi bir ilişki için tam olarak söz veremediğinin göstergesidir.

Bir önceki yazımız olan Artan Ramazan Pidelerini Değerlendirin: Birbirinden Lezzetli Tarifler başlıklı makalemizde Artan Ramazan Pidelerini Değerlendirin: Birbirinden Lezzetli Tarifler, izmit ve kocaeli hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu İçeriği Değerlendirmek İstermisin
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ